Dámské hodinky PRIM Lady Elegant Gold Diamond 2023 – B automat W92P.13193.B + Dárek zdarma

129 900,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: 43701 Kategorie:

Popis

 • Dámské hodinky osázené diamanty a safíry
 • Obvodový kroužek je vyroben za použití pravého 18k zlata v barvě pouzdra (-+4g)
 • Pouzdro z ušlechtilé nerezové oceli – barva stříbrná
 • Stroj – ETA C07.111
 • Kožený řemínek – barva bílá, vzor aligátor
 • Šířka řemínku 18 mm
 • Barva číselníku – stříbrná
 • Sklíčko – safírové – odolné proti poškrábání
 • Vodotěsnost 5 ATM
 • Datum
 • Velikost – ∅ 36 x 10 mm

Limitovaná originální edice PRIM Lady Elegant Gold Diamond vyzařuje klasickou eleganci, podmaňující si srdce žen. Tyto automatické hodinky jsou stvořeny pro všechny dámy, které od svých doplňků očekávají nejen trendy vzhled, ale i vysokou kvalitu. Hodinky jsou vyrobeny v celkovém počtu 40ti kusů, 10 kusů každé verze a jsou individuálně číslovány.

Diskrétní a význačný design: Odhalte dokonale promyšlenou podstatu. Každý prvek designu byl precizně promyšlen tak, aby ladil s vaším osobním stylem a zároveň zdůrazňoval váš vkus při běžných denních aktivitách nebo i na nejrůznějších společenských událostech. V době, kdy se módní trendy mění rychle a často, naše hodinky zůstávají oporou nadčasovosti. Jejich vzhled je srovnatelný s vínem zrajícím časem – stále více se zjemňuje, aniž by ztrácel na hodnotě.

Pouzdro hodinek je vyrobeno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli 316L, do nějž je vsazen mechanický strojek – švýcarský kalibr ETA C07.111 Powermatic 80 s automatickým nátahem. Stroj Powermatic 80, vyrobený na zakázku pro naší limitovanou edici, je unikátní zejména svou velkou rezervou chodu a to až 80 hodin při plném natažení. Dýnko hodinek je uzavřeno šroubovacím mechanismem a doplněno oblíbeným skleněným průzorem na pracující strojek. Konstrukce pouzdra zaručuje voděodolnost 5 ATM proti vlhkosti při běžném používání.

Královský šarm těchto hodinek neunikne vašemu pohledu, a to díky kroužku vyrobeného z pravého zlata. Každý detail je pečlivě zpracován, aby zvýraznil jedinečnost a noblesu. Obvodový kroužek je vyroben za použití pravého 18k zlata v barvě pouzdra (-+4g) a je vysázen 72ks 1,1MM SII diamanty.

Pod plochým safírovým sklíčkem s antireflexní a anti-touch úpravou se nachází elegantní broušený nebo hladký číselník, doplněný jemnými ručně aplikovanými indexy osazené 12ti kusy 1.2 SI1 (round brilliant cut) diamanty nebo modrými safíry, dle verze hodinek. Hodinky mají rovněž ukazatel aktuálního data umístěn na pozici 3. hodin a zdobí je ručičky ve tvaru listu, jejichž elegantní lesk přináší do celého vzezření nádech jemnosti. Model je dodáván s vysoce kvalitním koženým řemínkem s ještěřím vzorem s ocelovou motýlovou sponou v barvě pouzdra. Hodinky jsou dodávány v luxusní dřevěné krabičce spolu se záručním listem a servisní kartou.