Limitovaná edice PRIM Czech Team Paris – A W93.13209.A + dárek zdrama

12 990,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: 44998 Kategorie:

Popis

Limitovaná edice je součástí olimpijského týmu pro hry v Paříži v roce 2024

 • Hodinky jsou osazeny mechanickým švýcarským strojem Ronda 763
 • Odolné safírové sklíčko
 • Pouzdro – ocel, barva stříbrná
 • Řemínek – kožený bílé barvy, trikolora na boční straně řemínku
 • Číselník – bílý se zlatými luminiscenčními číslicemi a ručičkami
 • Logo CZECH TEAM
 • Vodotěsnost 5 ATM
 • Šířka řemínku – 20 mm
 • Rozměry pouzdra: ∅42 x 10 mm, 52g
 • Dodáváno ve speciální krabičce
 • Záruka 24 měsíců

Edice PRIM Czech Team Paris je součástí oficiální kolekce Českého olympijského týmu pro olympijské hry v Paříži v roce 2024. Ve spolupráci s Českým olympijským výborem jsme připravili hned dvě barevné varianty náramkových hodinek, které osloví každého. Modrá kolekce je vyrobená speciálně pro reprezentanty Českého týmu, zatímco bílo zlatá varianta je navržena pro širokou veřejnost.

Limitovaná edice je vyrobena v symbolickém počtu 124 kusů v bílo-zlaté variantě. Limitovanou edici v modré barvě dostupnou pro širokou veřejnost určí samotný počet medailí vybojovaný naším odhodlaným týmem sportovců. Jaký počet to asi bude?!  

Patronem a ambasadorem modelu hodinek PRIM Czech Team Paris se stali Martin Doktor společně s Kateřinou Neumannovou.

MODEL VYTVOŘENÝ SPECIÁLNĚ PRO ČESKÝ OLYMPIJSKÝ TÝM – CZECH TEAM PARIS

ČEŠTÍ REPREZENTANTI SI STEJNĚ JAKO POSLEDNÍCH 8 LET BUDOU ODMĚŘOVAT ČAS DO SVÝCH ZÁVODŮ A ODPOČINKU V ČESKÉM DOMĚ ORIGINÁLNÍMI HODINKAMI PRIM.

Oficiální kolekce Českého olympijského týmu pro letní olympijské hry v Paříži 2024. Elegantní model, inspirovaný historií České republiky, přichází s výraznými čísly na čtyřech hodinových pozicích a originálně navrženým plastickým ciferníkem, který nese tematickou symboliku.

Po zakoupení hodinek z této speciální limitované série budou individualizovány jménem vlastníka, stejně jako každý originální kus českých reprezentantů. V poznámce uveďte jméno a příjmení, které si přejete na hodinkách zvěčnit. Odeslání individualizovaných hodinek je 1-2 pracovní dny od objednávky.

Sportovní kolekce a samotný motiv číselníku pro české olympioniky byl inspirován sbírkou básní Václava Havla – Antikódy, která byla vydána poprvé v roce 1964. Nelze si tak nevšimnout originálního designu ciferníku obsahující grafiku vykřičníků, mezi nimiž je schován i jeden otazník. A jakou to má symboliku pro sportovce a samotnou Paříž? Pro některé vykřičník symbolizuje nekonečné množství příprav, tréninků a dřiny a samotný otazník je pak vrchol ledovce, sen každého sportovce, a to samotná účast na Olympijských hrách. Kolik medailí si tak pro CZE dovezeme domů je jen otázkou?!

Pro tvar ručiček byl zvolen typ „index“ s luminiscencí, který doplňuje minimalistické vzezření hodinek. Ručičky jsou vyrobeny se zlatou leštěnou úpravou. 

O pohon hodinek se stará kvalitní quartzový švýcarský strojek Ronda 763, který je vsazen do pouzdra vyrobeného z ušlechtilé nerezové oceli 316L. Pouzdro obsahuje kombinaci leštěných a broušených prvků a je vysoké pouhých 9 mm, takže perfektně padne na každé zápěstí. Tyto hodinky zaujmou svým precizním zpracováním a tenkým profilem (7mm pouzdro). Hodinky jsou opatřeny originálním kvalitním řemínkem se systémem easy click – kožená verze s ražbou loga CZECH TEAM s trikolorou na boční straně řemínků. K hodinkám lze dokoupit sportovní silikonový řemínek s logem Czech team (RJ.13142)

Originální vzhled hodinkám dodává safírové vypouklé sklo s antireflexní úpravou. Voděodolnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vlhku při běžném použití. Tyto hodinky jsou dodávány v krabičce se záručním listem a servisní kartou.