Pánské hodinky PRIM Symbol Damascus automatic W91P.13187.A + Dárek zdarma

89 900,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: 43704 Kategorie:

Popis

 • Pánské hodinky s vodotěsností 10 ATM
 • Mechanický stroj s automatickým nátahem
 • Švýcarský stroj kalibr Sellita SW 260-1
 • Pouzdro z ušlechtilé damaškové nerezové oceli
 • Kožený řemínek
 • Barva řemínku – černá
 • Šířka řemínku 20 mm
 • Barva číselníku – černá
 • Luminisenční indexy a ručky
 • Sklíčko – safírové (odolné proti poškrábání)
 • Datum
 • Velikost – ∅ 42 x 14 mm

K jubilejnímu třicátému výročí naší rodinné společnosti a její existenci na českém trhu jsme připravili limitovanou edici hodinek PRIM Symbol Damascus. Výraz symbol vychází ze slova řeckého původu symbolum a představuje obvykle znak, který vyjadřuje hluboký význam – v případě českého dvouocasého řvoucího lva ve skoku označuje českou státnost, nezávislost, odhodlání bojovat za ni. Naše rodinná firma a výrobce českých hodinek PRIM připravila originální limitovanou edici náramkových hodinek PRIM Symbol z damaškové oceli. V edici hodinek PRIM Symbol Damascus jsme v jedno spojili originální a jedinečné materiály se sportovním designem.

Jako všechny naše limitované edice PRIM i tato se vyznačuje několika výjimečnými prvky.

Cílem designérů a konstruktérů bylo vytvořit sportovní hodinky, které odkazují na populární model československých sportovních hodinek PRIM Sport. Zachovali jsme nejstarší a nejznámější logo PRIM v podobě „bochníkového tvaru“, které se s historicky prvními sportovními modely pojí. Číselník hodinek je unikátně vyroben z damaškové oceli stejně jako pouzdro hodinek a otočná luneta. Symbolické pouzdro z netradičního materiálu získalo exkluzivní, ale také velmi atraktivní vzhled.

Model PRIM Symbol Damascus je konstrukčně navržen tak, aby odpovídal náročným požadavkům a trendům dnešní doby. Konstruktéři a designéři vycházeli z osvědčeného elegantně sportovního pouzdra. Limitovaná série je vyvedena v počtu 15 kusů v černém15 kusů ve stříbrnomodrém provedení. Originální edice PRIM Symbol Damascus je osazena švýcarským kalibrem Sellita SW 260-1, který pracuje na frekvenci 28 800 polokmitů/h a zajišťuje rezervu chodu 38 h. Kalibr má 31 kamenových uložení, umožňuje rychlou změnu data a vyznačuje se mimostředně umístěnou sekundovou ručičkou na pozici 6 h.

Elegantně sportovní model s unikátním damaškovým číselníkem, keramickou luminiscenční vložkou lunety, s plastickými indexy a symbolem lva na pozici 12 h chrání kvalitní antireflexní safírové sklíčko. Příznivci sportovních hodinek mohou ocenit speciálně navržené plastické indexy se silnou luminiscenční vrstvou. Limitovaná edice je osazena švýcarským kalibrem Sellita SW 260-1. Pouzdro je netradičně vyrobeno z damaškové oceli, uzavřené dýnkem z ušlechtilé nerezové oceli 316L. Díky specifickému způsobu zpracování damaškové oceli je každý kus originální. Vzhled damaškové oceli je typický svými dynamickými vlnkami, které z modelu dělají vskutku jedinečný kus. Samozřejmostí u sportovního modelu je šroubovací korunka zdobena logem PRIM. Model je osazen originálními ručkami s luminiscenční vrstvou, které k tomuto modelu bezvýhradně patří. Tento model sportovních hodinek je testován na 10 ATM, což je na hodinkách rovněž označeno.

Každý z vyrobených číselníku je originálním kusem, a to díky své struktuře, která dodává modelu na jedinečnosti. Sportovní vzhled doplňuje datumový věnec v barvě indexů na pozici 3h. Hodinky jsou uzavřeny nerezovým dýnkem s popisem limitované série a s průzorem doplněným již tradičním symbolem lva tak, aby zůstal zachován detail pracujícího strojku hodinek a modifikovaného závaží rotoru s označením PRIM AUTOMATIC. Hodinky jsou opatřeny tradičním koženým řemínkem se symbolem lva a speciálně navrženou motýlkovou „butterfly“ sponou.

Otočná damašková luneta je vyplněna keramickou vložkou se silnou luminiscenční vrstvou a doplňuje tak celkový exkluzivní vzhled modelu PRIM Symbol Damascus. Designéři sladili barvu datumového věnce s odstínem indexů, díky kterému působí celkový vzhled hodinek velmi kompaktně. U této limitované edice samozřejmě nechybí speciální krabička, originální záruční list a servisní kartička.