Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Daniel Wellington

Vybíráte hodinky a zajímáte se o jejich celkový design a koncepci? Pak tu pro vás máme jasnou volbu v podobě hodinek značky Daniel Wellington. Zakladatelem značky je švédský podnikatel Filip Tysander. Jeho nápaditost a snaha řešit každý detail jsou viditelné na všech modelech této značky. Pokud nevěříte, pak se pojďte vydat spolu s námi nejen do historie, ale i současnosti inspirativních hodinek Daniel Wellington. 

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Vostok Europe

Pokud se často dostáváte do extrémních situací pod vodou, na souši nebo ve vzduchu, pak byste měli hledat hodinky, které nebudou těmito podmínkami ohrožovány. A právě toto naplňuje bez mrknutí oka u jednotlivých modelů značka Vostok Europe. Každý typ je testován v těch nejkritičtějších podmínkách a jednotlivá vylepšení vždy vedou ke zvýšení odolnosti a přesnosti. Pojďme si však hodinky Vostok Europe rozebrat do posledního šroubku a dovědět se vše potřebné před jejich případným nákupem.

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Zeppelin

Němečtí výrobci byli a jsou velmi precizní. Své schopnosti a dovednosti ukazovali v každé době a výrobce hodinek značky Zeppelin není výjimkou. Designově v sobě hodinky této firmy přinášejí vzhled minulého století, určitou volnost, která evokuje pohyb vzduchem, ale také neskonalou radost z nově přicházející techniky. Je až neuvěřitelné, jak hodinky Zeppelin dokáží v majiteli vzbudit nostalgii a zároveň nadšení. Pojďme se podívat na tuto značku blíže a rozhodnout se mj. i pro nákup jednoho ze zajímavých modelů skvělých „Zeppelínů“.

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Diesel

Mnozí z nás znají značku Diesel z oděvního průmyslu, kde o ni jeví zájem především mladí rebelové. Firma je ve světě známá pro svou jedinečnost a odvahu, které jí pomohly prorazit. Mimo klasických výrobků jako jsou obuv, brýle, spodní prádlo a džíny se vývojáři zaměřují na výrobu hodinek s obřími ciferníky a monstrózním designem. V článku se zaměříme nejen na ně, ale také na historii značky, její specifika a zvláštnosti. Tak se spolu s námi ponořte do tajů této značky.

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Tissot

Tissot patří mezi světově proslulé výrobce vysoce kvalitních švýcarských hodinek. Značka se svou cenou, zpracováním a strojovým provedením řadí ke střední vrstvě na pomyslném žebříčku producentů ukazatelů času. Typickým znakem hodinek bývá sportovní vzhled, ale výjimky potvrzují pravidla, a proto i Tissot nabízí mnoho modelů elegantních. Co však tuto značku provázelo po celou její historii na trhu a jaké jsou její typické znaky? I to vám přinese náš článek.

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Swiss Military Hanowa

Swiss Military Hanowa patří k velmi známým značkám hodinek, jejichž základní doménou je vojenský vzhled. Jak již z názvu vyplývá, tak vznikla ve Švýcarsku a dodnes si udržuje vysokou kvalitu nejen strojku, ale i pouzdra. Hodinky nejsou určeny pouze pro armádní účely, ale kombinují příjemný sportovní vzhled a přijatelnou cenu. I vzhledem k tomu, že Swiss Military Hanowa přináší na trh zajímavé modelové řady, tak si zaslouží naši větší pozornost.

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Swarovski

Swarovski® je ve světě krásných šperků velký pojem. Ušlechtilý kov v kombinaci s broušenými kamínky je něco, co se mnoha ženám líbí. A aby toho nebylo málo, tak se na trhu začaly objevovat hodinky Swarovski. Ty se vyznačují zajímavým vzhledem a často i vysázenými „swarovského“ kameny nejen v oblasti lunety. Dnes na trhu najdeme širokou nabídku modelů hodinek Swarovski, a proto je třeba jim věnovat náležitou pozornost. Pojďme si více tyto unikátní tikající šperky, které zdobí především zápěstí žen, přiblížit.

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Citizen

Japonsko je zemí vycházejícího slunce a také státem, který si zakládá na dokonalosti a technickém vývoji. A značka Citizen, která vyrábí designově povedené modely hodinek, je toho důkazem. Citizeny si zakládají na velmi dobrém strojovém provedení, snaží se vyvíjet hodinky, které jsou řízené radiovým signálem nebo napájené sluneční energií (světlem). Nejen kvůli těmto atributům, ale i mnoha dalším si zaslouží naši pozornost, proto si o nich řekneme více.

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Festina

Hodinky značky Festina patří mezi opravdové skvosty v hodinářském průmyslu, jejichž cena je pro budoucí majitele přijatelná. Každý model v sobě snoubí atraktivní vzhled, zajímavé designové řešení a originalitu. Nosit hodinky této značky je výzva, které nelze odolat, ale jen málokdo ví proč. Pojďme se společně podívat na to, co z Festiny dělá hodinářskou firmu, která si zaslouží pozornost lidí nejen v Evropě, ale po celém světě.

Rubriky
Značky hodinek

Hodinky Suunto

Suunto byste sice na první přečtení nejspíše zařadili do východní Asie, ale věřte, že domovem této značky je sever Evropy, přesněji Finsko. Firma Suunto je dnes celosvětově uznávanou značkou, která se mj. zabývá i výrobou mnoha typů hodinek, které mají své uplatnění při rekreačním i profesionálním sportu. Ve výrobním portfoliu najdeme chytré náramkové „počítače“, které jsou určeny nejen pro potápěče, turisty nebo horolezce, ale i jachtaře nebo lyžaře. Hodinky této značky si zaslouží větší pozornost, proto se na ně pojďme podívat blíže.